Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Nebankovní financování, nebankovní půjčky, online půjčka

Koupili jste nový byt, kde je nutné přestavět kompletně celé jádro bytu? Víte, že toto je velice finančně náročné a vzhledem k Vašim příjmům si chcete na realizaci tohoto půjčit? Jenže kde takovou půjčku sehnat?

Nebankovní financování domácnosti

Existuje mnoho společností, které nabízejí řešení těchto problémů. Je ale důležité si dávat pozor na společnosti, které své klienty chtějí jen obelstít k vlastnímu prospěchu. Jak tedy vybrat správnou společnost, která Vám poskytne finanční prostředky k realizaci přestavění jádra bytu?

Nebankovní půjčky na cokoli

Je to prosté, stačí se dívat na podmínky společností, které tyto služby poskytují. My jsme jednou z nich, která se o své klienty dokáže pečlivě postarat. Co tedy pro své klienty nabízíme? Jedná se o služby spojené s půjčkami, tudíž poskytujeme spotřebitelskou i podnikatelskou půjčku.

Vzhledem k tomu, že si potřebujte půjčit na stavební úpravy ve Vašem bytě, tak se jedná o spotřebitelskou půjčku, kterou poskytujeme ve výši až 300.000 Kč, kdy při jejím sjednávání je nutné splnit určité podmínky.

Financování půjčky i po skončení insolvence

První podmínkou jest, že nám musíte prokázat Váš příjem, tudíž musíte mít prokazatelný příjem. Jak to funguje? Jednoduše nám doložíte, zda pracujete, podnikáte, pobíráte starobní nebo invalidní důchod či rodičovský příspěvek apod. Současně s tím máme další dvě podmínky, které zní, že nesmíte být v exekuci a mít trvalé bydliště na městském úřadu. První z těchto dvou podmínek říká, že půjčku neposkytneme osobě, která dluží nějaké společnosti a je v exekučním řízení. Zatímco druhá v překladu znamená, že nesmíte "obývat" městský úřad.

Pokud ale zjistíme, že jste v exekučním řízení a Vy se rozhodnete všechny své dluhy řešit pomocí insolvence, tak po ukončení insolvenčního řízení naše společnost může poskytnout půjčku po insolvenci. Tato půjčka dosahuje až 50.000 Kč, kdy Váš prokazatelný příjem musí dosahovat 12.000 Kč.

Tímto jsme vypotřebovali všechny možnosti v souvislosti půjček pro spotřebitele. Při sjednávání půjčky pro podnikatele, která může být v rozsahu od 30.000 Kč až do 75.000 Kč, je nutné doložit občanský průkaz.

To jsou všechny služby, která naše společnost poskytuje s tím, že veškeré půjčky pochází z nebankovní i bankovní oblasti a vždy se snažíme o maximální spokojenost našich klientů. Při sjednávání půjček dbáme na to, aby řešení bylo pro našeho klienta co nejpřívětivější.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.